Archiv 2012

 

 

Krásné vánoce a šťastný nový rok 2013

Crazy absolvovala svod dorostu

10.11.2012 16:30

Dneska jsme s Crazynkou zamířili opět do Hradce Králové do ATC Stříbrný rybník. Tentokrát to bylo na svod dorostu. Naštěstí se počasí jakž takž umoudřilo a nepršelo. Celou dobu ale foukal nepříjemný vítr. Svodový kód od komise obdržela pěkný - A5, K3, U1, W234. Paní rozhodčí o ní se smíchem prohlásila, že to je péro za gauče. Takže jedeme do dalšího kola - po novém roce nás čeká rentgen na DKK.

A dneska slaví Taruška

31.10.2012 06:46

Čas letí jako bláznivý ..........přesně tak to zpívá Karel Gott v jedné ze svých písniček. A při pohledu na to, jak mi ty chodské holky rychle vyrostly mu musím dát za pravdu. Atara Bryvilsár dnes 2 roky.

Crazynka má 1. narozeniny!!!

29.10.2012 10:32

Ač je to k nevíře, je to tak - Crazynka dneska slaví své první narozeniny. Uteklo to jako voda a z chlupaté kuličky nám vyrostla pořádná chodská "baba".

Klubová výstava chodských psů

07.10.2012 16:55

Včera Crazynka absolvovala svoji první klubovou výstavu ve třídě mladých. V konkurenci 11 fen jsme dostali známku VD. Pan rozhodčí se mi omluvil, ale prohlásil, že ty její světlé oči "nevydejchá". I tak jsem spokojená. Crazynka opět dokázala, že je feňulka se skvělou povahou. Miluje naprosto všechny - lidi, psy a ze všeho nejvíc děti a to je pro mě podstatná věc. Do fotogalerie jsme dali pár nových foteček z výstaviště na Stříbrném rybníku.

Dykoušek dneska slaví 10 let!!!

01.06.2012 08:11

Dnes má svůj velký den náš Dykoušek - první toller v naší rodině, který způsobil, že toto plemeno u nás zapustilo kořeny natrvalo :-) . Dykoušku hodně zdravíčka do dalších let.

Opustila nás Corynka

30.05.2012 16:24

Když nám někdo odchází, ciítíme bolest, někdy nás ta bolest doslova zlomí. Podrazí nám nohy v kolenou a donutí nás pokleknout uprostřed ulice. Sebere nám hlas z hrdla a my oněmíme. Mysl chce zešílet, aby mohla přestat cítit... A pak se ta síla najednou vrátí, můžeme vstát, promluvit, rozloučit se. Můžeme se skrze bolest znovu zrodit ze záplavy slz................

Dnes dotlouklo srdíčko naší statečné Corynky, která od zimy bojovala marný boj se zákeřnou chorobou. I když jsme věděli, že konec se blíží, že přijde brzy, přesto se s jejím odchodem jen těžko vyrovnáváme .......

 

Vzpomínáme  (+24.5.2010)

Dnes tomu jsou dva roky, co dotlouklo při banální operaci našeho Rixinka. Pejsku můj milovaný, nikdy nezapomenu ............

 

Charlie slaví 4.narozeniny

Ač to je k nevíře, čas letí jako voda a z nevycválaného psího výrostka nám vyrostl krásný, sebevědomý pes, milující svou rodinu.